Używamy ciasteczek aby usprawnić korzystanie z tej strony, analizujemy również generowany ruch. Więcej informacji można przeczytać w naszej polityce prywatności.
Oferta dla firm
Zobacz, jak bogatą ofertę wyjazdów firmowych w ramach Klubu United Family & Friends przygotowaliśmy lub możemy przygotować dla Twojej firmy.

Przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę wyjazdów firmowych w ramach Klubu United Family & Friends.

W zależności od potrzeb produkt może służyć jako:

 • wyjazd korporacyjny (kluczowi klienci, partnerzy)
 • wyjazd integracyjny
 • nagroda w programie wsparcia sprzedaży
 • wyjazd indywidualny/grupowy dla pracowników

Wszystkie warianty mogą odbyć się w gronie stricte firmowym, rodzinnie lub z przyjaciółmi– wszystko zależy od Waszych potrzeb, grupy osób, założeń i pomysłu. Oczywiście najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego kładziemy nacisk na pobyt w kilku mniejszych, kameralnych obiektach. Mamy też opcję lokalizacji na wyłączność, co daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Z przyjemnością wyniesiemy nasz program na najwyższy poziom – oprócz „relaksu” i „zabawy” zorganizujemy również integrację. Organizacja eventów i wydarzeń specjalnych to domena United Partners od 16 lat. Nawet jeśli zakwaterujemy Uczestników w różnych siedliskach, to chętnie zaaranżujemy kilka wspólnych wydarzeń specjalnych. Może piknik rodzinny lub w gronie przyjaciół z atrakcjami? Lot szybowcem? Nie ma sprawy. Nie może zabraknąć kolacji z koncertem na żywo oraz imprezą pod gwiazdami. Nasz ulubiony DJ Gregg czeka na wyzwania! W zanadrzu mamy również całą plejadę atrakcji sportowych – off road zakończony biesiadnym lunchem to jeden z przykładów naszych ulubionych atrakcji. A jeśli niespodziewanie do biesiady dołączy Pani Jadwiga i wręczy każdemu koszyk regionalnych specjałów to wiedzcie, że nie zrobiła tego (wyłącznie) z dobroci serca, bo UP Concierge najprawdopodobniej maczało w tym palce!

Krótki opis wybranych koncepcji:

I – wyjazdy korporacyjne i integracyjne w siedliskach, hotelach butikowych na wyłączność – mamy rezerwacje na atrakcyjne pobyty w unikalnych obiektach na Podlasiu (Dwór Zaścianek oraz Uroczysko Zaborek), na Kaszubach (Leśny Dwór) czy też na Warmii, gdzie mamy dla Was całą wyspę na wyłączność! Hotele są do naszej dyspozycji, co daje mnóstwo zalet:

 • kwestie bezpieczeństwa – brak innych gości
 • wypoczynek, relaks w topowych miejscach w Polsce
 • dzień z … – budowanie relacji z marką (tu szczególnie polecamy nasze hotele w odległych, mało znanych miejscach!
 • nasza opieka UP Concierge przez cały pobyt, z dobrą zabawą i rekreacją
 • unikalne regionalne atrakcje

II – pobyty w Klubie United Family & Friends jako element wsparcia sprzedaży – mamy kilka ośrodków w Polsce, w których w te wakacje organizujemy pobyty klubowe, z obsługą z naszej strony. To rozwiązanie posiada liczne zalety:

 • niespotykana oferta na rynku, w butikowych hotelach - czasem w środku kurortu (Mikołajki), czasem na odludziu (głębokie Podlasie), zgodnie z własnym wyborem
 • klubowość pobytu – zaprzyjaźniamy się z gośćmi, dopasowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb (pobyty rodzinne, z dziećmi, dla dorosłych), opieka naszego koordynatora, wspólne animacje
 • unikalne, wyszperane przez nas atrakcje (hit to wieczór ze Szkołą Gospodyń Wiejskich na Podlasiu, tego się nie zapomni do końca życia ;))

III – pobyty indywidualne w Klubie United Family & Friends – to oferta indywidualna, z pełnym pakietem klubowym jak wyżej, do kupienia dla potrzeb firmowych. To alternatywa do wyjazdu incentive za granicą, w formule „dla dorosłych” lub „dla rodzin”, gdzie możemy spełnić te same cele, co za granicą:

 • nagroda dla pracowników z pobytem w atrakcyjnym miejscu
 • cała gama nietypowych przeżyć
 • klimat klubowy, opieka, w tym możliwa opieka nad dziećmi (wytchnienie dla dorosłych!)
 • w przypadku wykupu na wyłączność, wykorzystujemy taki pobyt do zaprzyjaźnienia się z marką, jazdy testowe, wycieczka z rajdem/off-roadem itp.

Zapraszamy do kontaktu, z radością przygotujemy wyjątkową ofertę, specjalnie dla Waszej firmy. Z nami wszystko staje się możliwe!